Galeria Zdjęć

Forum Dyskusyjnego Papugi

Warunki korzystania z serwisu

Album Forum Dyskusyjnego Papugi jest miejscem gdzie użytkownicy moga zamieszczać zdjęcia swoich papug.

W Albumie można zamieszczać tylko zdjęcia swojego autorstwa lub takie, które uzytkownik ma prawo opublikować. Nie wolno zamieszczać zdjęć pochodzących z innych stron internetowych. Nie wolno zamieszczać zdjęć w jakikolwiek sposób łamiących prawo, czyli np. zdjęć pornograficznych. Nie wolno zamieszczać zdjęć ani komentarzy wulgarnych, obscenicznych oraz zawierających treśći ogólnie przyjete za obraźliwe. Wszelkie tego typu zdjęcia i komentarze będą kasowane, a użytkownikowi będzie blokowany dostęp do Albumu. Przypadki zamieszczania zdjęć łamiących prawo będą zgłaszane odpowiednim władzom.

Wszelkie komentarze wyrażają tylko i wyłącznie opinie zamieszczającego je użytkownika, nie są opiniami Administratorów serwisu.

Jako użytkownik serwisu zgadzasz się na przechowywanie informacji niezbędnych do obsługi Twojego konta w bazie danych serwisu, oraz otrzymujesz prawo do ich modyfikacji oraz usunięcia w dowolnej chwili. W tym celu należy skontaktować się z administratorem serwisu. Informacje te nie będą przekazywane osobom trzecim bez Twojej zgody, jednakże administratorzy serwisu nie mogą ponoszą odpowiedzialności za kradzież tych informacji w wypadku działań osób nieuprawnionych.

Wszystkie dołączane zdjęcia możesz zabezpieczyć znakiem wodnym z nazwą i adresem Forum, administratorzy nie ponoszą jednak odpowiedzialności za ewentualną kradzież i późniejszą publikację tych zdjeć

Serwis Galeria Zdjęć używa plików cookie do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Służą one jedynie do poprawienia komfortu przeglądania zawartości serwisu. Twój adres e-mail jest używany jedynie do wysyłania potwierdzeń dotyczących rejestracji w serwisie.

Prosimy o rejestrowanie się z taką samą nazwą użytkownika jak na Forum Dyskusyjnym Papugi.

Miejsce przeznaczone dla jednego użytkownika na jego zdjęcia oraz inne pliki jest limitowane. Osoby, które kiedykolwiek wpłaciły pieniądze na działanie Forum będą miały więcej miejsca, osoby, które nie wpłaciły - mniej.

Prosimy wszystkich o mądre wybieranie zdjęć do Albumu. Lepiej dać mniej dobrych zdjęć niż wiecej marnej jakości.

Przypominamy, że w Albumie "portrety naszych papug" każdy użytkownik może zamieścić TYLKO jedno zdjęcie każdej swojej papugi. Każdo kolejne zdjęcie będzie kasowane. Jeśli po jakimś czasie uda się komuś zrobić ładniejsze zdjęcie portretowe to nalezy poprzednie wykasować, a później dodać nowe.

Kliknięcie znajdującego się poniżej przycisku 'Zgadzam się' oznacza zgodę na przedstawiony wyżej regulamin serwisu.